Assesoria

Dość sceptycznie podchodzę do pierwszych spotkań i konsultacji. Po spotkaniu z Ewą Tomczak sama jestem zaskoczona ile mogłam zobaczyć, doświadczyć i zyskać.

Przed konsultacją miałam w głowie kilka nurtujących tematów , które chaotycznie krążyły wokół jednego. Potrzebowałam usiąść, usystematyzować i poradzić się w bardzo ważnej sprawie dla mojej firmy. Tematem, do którego potrzebowałam wsparcia, był krok ku zatrudnieniu pracowników. Doświadczyłam już kiedyś tego tematu. Jednak zawsze sprowadzało się do kwestii tworzenia tabelek w Excelu z systemem premiowania. Było to wówczas zawsze takie ciężkie i nie moje.

Ewa przed naszą konsultacją zadała mi kilka konkretnych pytań, dzięki czemu jak się spotkałyśmy na Skypie, ja byłam przygotowana. Podczas naszego wideo spotkania Ewa tak mnie prowadziła, że mogłam zobaczyć moje dylematy od całkiem innej strony. Bardzo lubię być zaskakiwana i kiedy czuję moje umiejętności, sprawczość i potencjał. Podczas naszego spotkania tak właśnie się czułam. Jednocześnie podczas konsultacji Ewa była bardzo rzeczowa, konkretna i trzymała w ryzach granice czasowe i tematyczne. Uwielbiam to. Dzięki czemu każda minuta była efektywna.

Jestem Ewie niesamowicie wdzięczna za to, że tak wspaniale mnie słuchała i była uważna. Dzięki tym umiejętnościom czuję, że dokonał się znaczący przełom w podejściu do mojej sprawy. Poczułam jakbym weszła na właściwe tory i mogła układać realny plan zgodny ze mną i moimi wartościami.

Z całego serca polecę konsultację u Ewy, każdemu kto chce pracować nad zmianą, iść konkretnie do celu i osiągać efekty w zgodzie ze sobą. Wiem na pewno, że rozwijając dalej swoją firmę będę korzystała ze wsparcia Ewy Tomczak.

Współpraca z Ewą to: empatia i uważność, to otwartość, konkret i efekty.

Anita Iwaniakwłaściciel Assesoria