Zobacz, co o naszej współpracy mówią klienci.

 

Podczas prowadzenia szkoleń trenerka wykazała się zaangażowaniem i rzetelnością. Mimo trudnych i wymagających okoliczności, potrafiła nawiązać dobry kontakt z grupą i jasno przekazywać wiedzę, co skutkowało dużym zaangażowaniemuczestników.

Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować Panią Ewę Tomczak jako godnego zaufania, profesjonalnego i skutecznego trenera.

Dorota Smolorz
Menadżer ds. standaryzacji i szkoleń operacyjnych InPost S.A.

 

“Wszyscy, którzy szukają nowatorskich rozwiązań i pomysłów, powinni skorzystać z kreatywnej metody rozwiązywania problemów i tworzenia innowacji, aby dowiedzieć się, czego naprawdę pragną uczniowie i nauczyciele. Dzięki kompetentnym trenerom (…) każdy mógł wziąć udział w aktywnym generowaniu pomysłów, rozwijaniu i usprawnianiu pracy swojej szkoły. Warsztaty były także doskonałą przestrzenią do dyskusji, dawały możliwość inspiracji i wymiany doświadczeń.”

Anna Piotrowska-Wągrocka
Dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara “Rudego” w Kaliszu

 

“Dzięki szkoleniu ujrzałam siebie i innych uczestników w nieco innym świetle. Zobaczyłam jak projektujemy na naszych klientów własne schematy działania i opinie. Zrozumiałam jak trudno wejść w czyjeś buty i poznać jego potrzeby. Muszę przyznać, że to dość przełomowy moment w moim życiu zawodowym – takie odwrócenie barykady.

Zofia Jeżewska-Bania
Zastępca Kwestora, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile

 

Pani Ewa od początku wykazała się bardzo profesjonalnym, ale zarazem indywidualnym podejściem do naszej firmy. Zaproponowała dla nas plan działania i idealnie dopasowane rozwiązania, oparte o najnowszą wiedzę, praktykę i doświadczenie. (…)

Warsztaty (…) były doskonale przygotowane przez Panią Ewę, w opinii nie tylko mojej ale samych uczestników. Pani Ewa świetnie moderowała pracę podczas warsztatów, stymulując uczestników do aktywnej, kreatywnej pracy, a przy tym kontrolując czas by osiągnąć zaplanowane na starcie cele.
Efekty tej jednodniowej pracy przerosły nasze oczekiwania.

Otrzymaliśmy takie rezultaty, których żadną inną metodą nie bylibyśmy w stanie otrzymać w tak krótkim czasie.”

Karolina Świduska
Właściciel szkoły tańca Alchemia Dance Studio

 

“Pani Ewa jest osobą solidną, dobrze zorganizowaną oraz skrupulatną. Powierzone jej zadania dotyczące organizacji szkoleń wykonuje bardzo dobrze. Jest osobą samodzielną i kreatywną, dzięki czemu szkolenia nigdy nie są sztampowe. Jest nastawiona na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Potrafi angażować i motywować grupę do pracy, co jest bardzo cenne na każdym szkoleniu.

Mogę polecić każdemu szkolenia organizowane przez Panią Ewę.”

Karolina Okrój
Dyrektor Generalna Przedsiębiorstwa PROMAX

 

„(…) Zdecydowana większa część szkolenia kładła nacisk na aspekty praktyczne, które wyzwoliły ogromny potencjał oraz swobodny i samodzielny sposób myślenia uczestników warsztatu. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Ewę Tomczak jako profesjonalnego i skutecznego trenera biznesowego.”

Joann Jamka
Członek Zarządu Trio Conferences Sp. z o.o.
(referencje dot. szkolenia przeprowadzonego dla Europejskiego Funduszu Leasingowego)

 

„Przygotowane przez Panią Ewę materiały do pracy przełożyły się na generowanie twórczych rozwiązań i niestandardowych pomysłów, które nie sposób byłoby osiągnąć przy pomocy dotychczas stosowanych metod.”

Emilia Lewicka-Kalka
Kierownik Działu Praktyk Studenckich i Karier

 

“Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna, była przekazana w sposób ciekawy i angażujący, jednocześnie wyzwalała ogromny potencjał oraz swobodny i samodzielny sposób myślenia uczestnistników warsztatu. Dzięki dużej wiedzy i szerokiemu doświadczeniu trenera warsztat zakończył się sukcesem. Zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy, są bardzo zadowoleni z efektów szkolenia, szczególnie z jakości przekazanej wiedzy, która będzie przydatna w codziennej pracy.

Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Panią Ewę Tomczak jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera biznesowego w obszarze prowadzenia szkoleń/warsztatów.

Zuzanna Szczudlik
Prezes Zarządu Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

 

“Warsztaty zostały przygotowane bardzo profesjonalnie, angażowały wszystkich uczestników. Przekazywane treści zostały dostosowane do poziomu i potrzeb grup uczestniczących w zajęciach. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas warsztatów zostaną wykorzystane do pracy w realizacji projektu oraz w dalszej pracy z młodzieżą, a przekazane po warsztatach bardzo ciekawe materiały ułatwią pracę uczestnikom.”

Beata Matuszczak
Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. J. Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim

 

Warsztaty przebiegały w bardzo fajnej i luźnej atmosferze. W czym pomogły mi najbardziej? Przede wszystkim w usystematyzowaniu i ułożeniu niektórych działań związanych z procesami kreacji, co jak wiadomo w agencjach reklamowych, gdzie często zajmujemy się sporą liczbą tematów w jednym czasie, jest bardzo istotne.

Mam nadzieję, że zajęcia pomogą mi na przyszłość optymalizować czas pracy działu kreacji, a co za tym idzie – generować jak najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Agnieszka Krok
Head of Creative w Eura7
 

“Warsztaty design thinking (…) nie tylko wzbogaciły o kierunkową wiedzę, ale również stały się inspiracją oraz źródłem informacji co jest niezbędnym dla początkowej fazy rozpoczynania biznesu.”

Małgorzata Spychalska
Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

 

“Udział w warsztacie był dla mnie bardzo owocny – rekomenduję prowadzącą warsztaty p. Ewę Tomczak jako kompetentnego, rzetelnego trenera oraz prowadzącego warsztaty uzupełniające praktyczny rozwój zawodowy oraz osobisty.”

Angelika Gromotka
Brand Director w Stowarzyszeniu Twórców Grafiki Użytkowej

 

“Warsztaty były dobrze ułożone i mogłem rozwinąćswoje metody kreatywne. Nie było miejsca na nudę. Przez 100% czasu byłem zaangażowany w zadania szkoleniowe.”

Dobrosław Duszyński
New Business Developer w Look4App

 

“Prowadząca wykazała się dużym profesjonalizmem, skupiona na szkoleniu i uczestnikach, dla mnie ważne było, że słuchała, co mówiliśmy i dostosowywała się do naszych oczekiwań. Polecam!”

Aleksandra Betka-Sołtysiak
Kierownik Biura Obsługi Abonenta

 

“Polecam konsultację z Ewą każdemu, komu kłębią się miliony biznesowych myśli, które ciężko poukładać. Dzięki rozmowie dowiedziałam się w końcu czym jest to, co mnie wyróżnia i jak to podkreślać, a to bardzo ważne, zwłaszcza na początku własnej drogi.

Ewa zadaje trafne pytania i trzyma się tematu. Wyciąga z wypowiedzi wnioski, których sami nie widzimy i podpowiada sposoby na ich wykorzystanie. Bardzo się cieszę, że ją poznałam.”

Aneta Wierzbicka
Właścicielka Inside Story

 

Współpraca z Ewą to czysta przyjemność. Jej profesjonalizm, przyjacielskość, umiejętności analizy, słuchania i dobierania odpowiednich technik pod osobę współpracującą z nią, są wielkim plusem. W 100% zaangażowana w to co robi i widać, że robi to dlatego, że to kochai naprawdę chce pomóc.

Przez to, że Ewa umie słuchać i analizować, buduje trafne pytania, a odpowiedzi na nie nasuwają wprost rozwiązania dużych problemów. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Dostałam więcej niż się wstępnie spodziewałam, czuje że wszystko na czym mi zależało zostało przeanalizowane i wiem, co mam dalej robić, by mój biznes kwitł.

Polecam współpracę z Ewą każdemu, kto chce poprawić funkcjonowanie swojej firmy.

Izabela Wyrodek
Grafik

 

“Bardzo lubię być zaskakiwana i kiedy czuję moje umiejętności, sprawczość i potencjał. Podczas naszego spotkania tak właśnie się czułam. Jednocześnie podczas konsultacji Ewa była bardzo rzeczowa, konkretna i trzymała w ryzach granice czasowe i tematyczne. Uwielbiam to. Dzięki czemu każda minuta była efektywna.”

(…) czuję, że dokonał się znaczący przełom w podejściu do mojej sprawy. Poczułam jakbym weszła na właściwe tory i mogła układać realny plan zgodny ze mną i moimi wartościami.

Współpraca z Ewą to: empatia i uważność, to otwartość, konkret i efekty.

Anita Iwaniak
Właściciel Assesoria

 

„Do Ewy przyszłam w czasie przebudowy mojego modelu biznesowego.  Potrzebowałam świeżego spojrzenia z zewnątrz. Ewa pomogła mi zobaczyć, że mam więcej zasobów, niż byłam do tej pory świadoma. Dzięki jej pytaniom moje pomysły na nowe usługi nabrały konkretnych kształtów.

Konsultacje z Ewą polecam każdemu, kto chce szybciej dokonywać skutecznych zmian w swoim biznesie.”

Roberta Kintzi
Właścicielka w Marketerka.pl

 

„Pasja, profesjonalizm, rzetelność, uwaga i ogromne zaangażowanie. To właśnie Ewa.”

Monika Bartkowiak
T
rener w Centrum Rozwoju Sprzedaży

 

„(Ewa) Jest osobą, która łączy profesjonalizm z empatią: poznaje i stara się i wczuć w charakter biznesu klienta po to, by móc udzielić najbardziej adekwatnych porad. W czasie konsultacji stała się partnerem od marketingu w mojej firmie :). Dla mnie było to bardzo motywujące.”

Beata Nowacka-Kardzis
Studnio Działań Kreatywnych