Chcesz skutecznie wprowadzać usprawnienia w organizacji?
Zależy Ci na zaangażowaniu pracowników i minimalizowaniu oporu przed nowym?

 

Niezależnie od tego, czy wdrażasz nowy system informatyczny, przekształcasz strukturę organizacyjną, czy „tylko” chcesz zmienić podejście do klientów, zmiana to nowy ląd, który rządzi się swoimi prawami. Jeśli chcesz bezkolizyjnie się po nim poruszać i skutecznie wprowadzić zmiany, przygotuj siebie, zaangażuj współpracowników i stwórz przemyślany plan.

Poznaj moją propozycję szkoleniowego wsparcia dla osób zarządzających na różnych szczeblach w małych i średnich firmach oraz agentów zmian, czyli osób, które mają być apostołami Nowego i angażować innych.


Najpierw puść hamulce

Dla kogo?
Pierwszy krok dla tych, którzy skutecznie chcą coś zmienić – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli chcesz zrozumieć schematy rządzące zmianą i poznać praktyczne narzędzia, żeby Twoje plany już więcej nie kończyły pokryte kurzem na półce, zapraszam!

Co ja z tego będziesz mieć?
Niezbędne podstawy efektywnego wprowadzania zmian. Będzie i nowa wiedza, i gotowe narzędzia do zastosowania od zaraz i możliwość praktycznego przećwiczenia tego na własnych przykładach uczestników. Poznasz mechanizmy działania zmiany i czynniki konieczne do jej skutecznego wdrożenia. Otrzymasz skuteczne narzędzia i techniki wspierające wdrażanie oraz radzenie sobie z trudnościami we wprowadzaniu zmian.

Czas trwania szkolenia – 1 dzień (8 godzin szkoleniowych).

Interesujące? Zapytaj o ofertę.


Obierz kurs na agenta 007

Dla kogo?
Krok drugi na drodze agenta zmian. Jeżeli już wiesz „z czym się to je”, planujesz zmiany w organizacji lub innej grupie lub będziesz je koordynować  i chcesz się dowiedzieć jak zaangażować innych, to dobre miejsce dla Ciebie.

Co ja z tego będziesz mieć?
Poznasz psychologiczne aspekty wprowadzania zmian – dowiesz się jak reaguje jednostka, a jak grupa. Poznasz fazy całego procesu i dowiesz się, jak można radzić sobie z oporem przed Nowym. Wypracujemy niezbędnik agenta, z którego będziesz mogła / mógł wyciągać narzędzia i gadżety dostosowane do sytuacji, potrzeby i Twoich preferencji.

Czas trwania szkolenia – 1 dzień (8 godzin szkoleniowych).

Interesujące? Zapytaj o ofertę.


 
pobierz BEZPŁATNY EBOOK

jak ominąć najczęstsze błędy 

 


Jak rozmawiać o zmianach

Dla kogo?
Dla osób, które chcą się profesjonalnie przygotować w zakresie komunikowania współpracownikom zmian. Zdecydowany „must have” dla osób, które koordynują wdrażanie Nowego w firmach.

Co ja z tego będziesz mieć?
Będzie aktywnie. Będą emocje. W trakcie ćwiczeń doświadczysz żywej zmiany i dzięki zmianie perspektywy poczujesz najczęstsze błędy komunikacyjne na własnej skórze. Wypracujemy najważniejsze zasady efektywnej komunikacji w zmianie, schemat przekazywania najważniejszych informacji i kluczowe zadania agenta zmiany.

Czas trwania szkolenia – 1 dzień (8 godzin szkoleniowych).

Interesujące? Zapytaj o ofertę.


Wielki planista zmiany

Dla kogo?
Dla stojących na skraju zmiany i otwierających nowe drzwi. Jeśli zaraz wchodzisz na nową ścieżkę, zaplanuj profesjonalnie kolejne kroki. Tylko dla ostatecznie zdecydowanych na wejście w Nowe.

Co ja z tego będziesz mieć?
Megaintensywne warsztaty na indywidualnych przypadkach uczestników. Dużo wymagającej pracy koncepcyjnej. Przeprowadzimy analizę obecnej sytuacji i koniecznych zmian wg sprawdzonych metodologii. Rozważysz możliwe scenariusze i zaplanujesz jak osiągnąć założone cele. Konkretna instrukcja jak wystartować w zmianę.

Czas trwania szkolenia – 1 dzień (8 godzin szkoleniowych).

Interesujące? Zapytaj o ofertę.


Firmowe forum zmianowe

Dla kogo?
Warsztat wprowadzający dla pracowników firm, w których planowane są zmiany.

Co ja z tego będziesz mieć?
Podczas warsztatu procujemy nad zwiększeniem otwartości w stosunku do planowanej zmiany i zaangażowania w proces u pracowników. Dzięki temu, że jest miejsce i czas na moderowaną dyskusję, wypracowywane są też postulaty do kierownictwa dot. wprowadzania zmian.
Jesteś gotowa / gotowy usłyszeć głos pracowników?

Czas trwania szkolenia – 1/2 dnia (4 godziny szkoleniowe).

Interesujące? Zapytaj o ofertę.

 masz już BEZPŁATNY EBOOK?

 

 


 

Szukasz czegoś innego? Daj mi znać!