Animator zmian – Ewa Tomczak

 

ewa tomczak animator zmian zdjęcieTrener biznesu, moderator design thinking i konsultant z pasją dla  ludzi.

Wspieram organizacje w inicjowaniu, planowaniu i wdrażaniu zmian, w tym usprawnianiu struktury organizacyjnej, wprowadzaniu nowych usług i kompleksowych działań marketingowych. Współpracując z firmami szukającymi innowacyjnych rozwiązań, budzę zaangażowanie pracowników, wykorzystuję potencjał interdyscyplinarnych zespołów i siłę metod kreatywnych.

Prowadzę konsultacje, szkolenia i warsztaty design thinking.

zobacz prezentację

 

Ciągły głód wiedzy pcha mnie do dalszych poszukiwań nowych metod i perspektyw. Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na wydziale Ekonomii, jestem absolwentką Akademii Trenera Biznesu SET, certyfikowanym trenerem zmian moderatorem design thinking.

Posiadam kilkuletnie doświadczanie w inicjowaniu, planowaniu i wdrażaniu zmian w organizacjach, w tym usprawnieniu struktury organizacyjnej, wprowadzaniu nowych produktów i kompleksowych działań marketingowych. Najbliższe są mi realia małych i średnich przedsiębiorstw, w tym firm rodzinnych. Prowadzę blog o wprowadzaniu usprawnień i wykorzystaniu kreatywnych metod w biznesie: animatorzmian.pl/blog Jestem również autorką serii artykułów dotyczących wprowadzania zmian z wykorzystaniem DT.

W ramach projektu Design Thinking w Szkole współtwrzę nowatorskie rozwiązania edukacyjne dla uczelni wyższych i szkół.

Wartościami, które najbardziej cenię w życiu zawodowym, są: rozwój, relacje, wolność wyboru i uczciwość. Prywatnie kocham konie i salsę kubańską.

Jestem przekonana, że nigdy nie jest za późno, jeśli tylko się chce.

fb Animator Zmian  /  Golden Line  /  Linkedin / twitter

 

Jeśli tak jak ja uważasz, że największym potencjałem organizacji są ludzie i szukasz wsparcia przy:

  • usprawnianiu komunikacji wewnętrznej

Jesteś na dobrej stronie.

 

Sprawdź, co o współpracy ze mną mówią klienci.

 

Zapraszam do kontaktu.